ویتامین تقویت مو هیربرست hairburst
تیر ۷, ۱۳۹۷
کرم لایه بردار قوی آلوئه ورا سونیا
تیر ۱۸, ۱۳۹۷
نمایش همه

افتر شیو فوراور Aloe shave

کد ۷۰: افتر شیو فوراور: این محصول در قالب لوسیونی نرم و ابریشمی تهیه شده است، نرمی پوست را دوبرابر می کند تا پوست شما پس از اصلاح تازه و شاداب شود. ترکیب آلوئه‌ورا با نرم کننده های طبیعی ازقبیل رزماری و بابونه، به طراوت و نرمی پوست شماکمک شایانی خواهد کرد.

ژل اصلاح آلوئه ورا فوراور:

معمولا اصلاح کردن موجب سوزش پوست میگردد و استفاده از محصولی برای تسکین این سوزش اجتناب ناپذیر می باشد. بهترین محصولی که برای این منظور می توان پیشنهاد کرد، ژل اصلاح آلوئه ورا فوراور می باشد که موجب احساس خنکی و طراوت در پوست می شود.
کمپانی فوراور لیوینگ آمریکا به ژل اصلاح آلوئه ورا فوراور گلیسیرین افزوده است که عاملی برای مرطوب سازی پوست است. علاوه بر آن، در ترکیبات ژل اصلاح آلوئه ورا فوراور، آرژنین به کار رفته است که یک آمینو اسید طبیعی برای مرطوب سازی پوست شما می باشد. کوکامفودی استات دی سدیم یکی دیگر از مواد تشکیل دهنده ژل اصلاح آلوئه ورا فوراور
است که برگرفته از اسیدهای چرب روغن نارگیل بوده، و به تولید کف و نرم کردن پوست کمک می کند. نرم کننده های متعدد موجود در ژل اصلاح آلوئه ورا فوراور موجب نرم شدن، مرطوب شده و با طراوت شدن پوست می گردد.
👈 ژل آلوئه شیو Aloe Shave Gel با محیط زیست سازگار است. این ژل اصلاح به صورت یکنواخت با حجم مناسب تا انتهای مصرف تولید کف می کند و

⭕بدون مواد نگهدارنده،
⭕ پارابن و الکل می باشد.

محتوی ۱۴۲g

پارابن ها به دلیل خواص آنتی باکتریایی و جلوگیری از رشد باکتری ها در گروه مواد نگهدارنده طبقه بندی می شوند و بخاطر بهای ارزان قیمت در بیشتر محصولات آرایشی و بهداشتی استفاده میشده ولی در سالهای اخیر تحقیقات مفصلی در مورد نگهدارنده های مواد شیمیایی از جمله پارابن ها صورت گرفته است. بر اساس این مطالعات، پارابن ها در ایجاد مسمومیت های سلولی و تشکیل غدد سرطانی نقش ایفا می کنند و می توانند باعث اختلالات غددی و هورمونی شوند.

الکل‌ها با شکستن سد محافظتی پوست موجب خشکی موضعی پوست می‌شوند. همچنین با تشکیل رادیکال‌های آزاد موجب صدمه به پوست خواهند شد.

رادیکال های آزاد مواد مضری اند که عامل تخریب پوست، ایجادکننده علائم پیری و سالخوردگی و شل شدگی پوست میشود
و علاوه بر تحریک پوست و بروز یا تشدید اگزما ممکن است با باز کردن راه برای نفوذ میکروب‌ها به پوست موجب بروز عفونت نیز شوند.

افترشیوفوراورقیمت محصول ۱۱۵۰۰۰ تومان شماره تماس ۰۹۱۲۵۱۸۶۴۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Google+
Google+
https://hairvitamin.ir/%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%B1-%D8%B4%DB%8C%D9%88-%D9%81%D9%88%D8%B1%D8%A7%D9%88%D8%B1-aloe-shave
Instagram
Facebook
RSS
SOCIALICON
SOCIALICON