شامپو و نرم کننده هیربرست
خرداد ۳۱, ۱۳۹۷
ویتامین تقویت مو هیربرست hairburst
تیر ۷, ۱۳۹۷
نمایش همه

پاک کننده آرایش چشم آلوئه سونیا

 

کد ۱۸۶: پاک کننده آرایش چشم آلوئه‌سونیا: این ژل سبک آلوئه‌ورا با سرعت و به نرمی آرایش چشم را کاملاً پاک می کند. ژل باربادنسیس آلوئه‌ به منظور نرم کنندگی و مرطوب کنندگی بسیار مناسب با ناحیه حساس چشم تهیه شده است.
پاک کننده آرایش چشم فوراور: فرمول آلوئه ورای بدون روغن منحصر به فرد که آرایش چشم را به آرامی و نرمی پاک میکند. پاک سازی بدون چربی .

خواص اصلی:

تقویت کننده،مغذی و مراقبت با روغن ژل آلوئه ورا. پاک کننده موثر و سالم حتی پوست های حساس. پاک کنندگی موثر برای آرایش های چرب و غیر چرب و همچنین پاک کردن رژ لب از دیگر ویژگیهای این محصول میباشد.

کد ۱۸۶: این ژل سبک آلوئه ورا با سرعت و به نرمی آرایش چشم را کاملا پاک میکند. ژل غنی شده آلوئه ورا که به این منظور تهیه شده است با خاصیت نرم کنندگی و مرطوب کنندگی بسیار مناسب برای ناحیه حساس دور چشم است.

/مژه ها را به آرامی نرم و مرطوب میکند
/هیچ پس مانده ای از خوب به جا نمیگذارد
(میتوانید بعد از پاک کردن آرایش چشمتان بلافاصله اقدام به آرایش مجدد نمایید)
/دارای فرمول منحصر به فرد بدون چربی و روغن است
گزینه ای مناسب برای پاک کردن سریع و آسان آرایش قبل از خواب.(مهمترین عامل سلامت پوست،پاکیزگی پوست میباشد)

روش مصرف:

یک دستمال یا اسفنج را با این پاک کننده آغشته کنید،آن را روی چشمهای بسته خود بکشید تا آرایش به آرامی و به طور کامل پاک شود،در صورت نیاز این عمل را تکرار کنید.

محتوی: ۱۱۸ میلی لیتر ماده پاک کننده

 

قیمت ۹۰۰۰۰ تومان شماره تماس ۰۹۱۲۵۱۸۶۴۰۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Google+
Google+
https://hairvitamin.ir/%D9%BE%D8%A7%DA%A9-%DA%A9%D9%86%D9%86%D8%AF%D9%87-%D8%A2%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%DA%86%D8%B4%D9%85-%D8%A2%D9%84%D9%88%D8%A6%D9%87-%D8%B3%D9%88%D9%86%DB%8C%D8%A7
Instagram
Facebook
RSS
SOCIALICON
SOCIALICON